faaaididmale660

W sumie troszku obciach że gospodarz ma dzień obsówy z podsumowaniem, bardzo za to Was wszystkich przepraszam. Ale dzięki temu wszyscy zdążyli powrzucać swoje posty, więc chyba nie ma dramatu. Zatem bez zbędnego bicia piany jedziemy z waszymi pracami (w kolejności czysto przypadkowej):

Grish z bloga Fat Lazy Painter zapodał klasykiem klasyków, czyli Aragornem z Władcy Pierścieni:

 

 

Weteran figurkowej zajawki czyli Quidamcorvus z Danse Macabre także zaszczycił aktualną edycję FKB wraz ze swoimi trupo – zombiakami:

 

 

Dominik z Kostki Domina potraktował sprawę honorowo i zmalował Kikuchiyo z „Siedmiu Samurajów”. Nie ukrywam, bardzo mi ten pomysł przypadł do gustu:

 

 

Skavenblight z Hakostwa zaprezentowała Bormira co by Aragorn Grisha nie czuł się samotny:

 

 

Potsiat z Gangs of Mordheim wrzucił 3 klasyczne już modele bretońskiej bandy, czyli Robin Hooda wraz z obstawą:

 

 

Szaolny Koyoth z Shadow Grey pomalował Brainiaca 5 z uniwersum DC, model dzięki temu zdecydowanie zyskał:

 

 

Maniex z Manixite jako doświadczony komandos w świecie 28mm zaprezentował Marcusa Lutrell’a z filmu „Lone Survivor”:

 

 

Mateusz z The Dark Oak odwalił kawał niesamowitej roboty malując Demigorgona z serialu Stranger Things. Jest to jeden z moich faworytów tej edycji:

 

 

Dhil Morgan z Abiger Industry wrzucił kolejny filmowy klasyk czyli C-3PO z Gwiezdych Wojen (tuuu tuuu tutututuuuu tuuuu):

 

 

A gdzie C-3PO tam musi być również R2D2 o którego zadbał niezastąpiony Luca Lagao z Gorzej się nie da… dołączając tym samym do grona faworytów tej edycji 😉

 

 

Na koniec pozostałem spóźnialski ja (bo Nef to leń i znowu nic nie przygotował 😛 ) i mój wilkołak, który to pojawił się w niezliczonej ilości filmów (choć ja osobiście najbardziej lubię adaptację z roku 2010 czyli „The Wolfman” z Benicio del Toro i Anthony Hopkinsem):

 

 

Na doczepkę wrzucam też post Pepe z Fantasy w Miniaturze. Chłopakowi coś się chyba zawiesiło bo post dotyczy XXVI edycji FKB, ale co tam. Niech ma 😉

http://fantasywminiaturze.blogspot.com/2017/07/figurkowy-karnawa-blogowy-ed-xxvi-moj.html

Gospodarzem kolejnej edycji będzie ojciec – założyciel naszej wspaniałej inicjatywy czyli Inkub z bloga Wojna w Miniaturze.

That’s all folks!

Bird.

Reklamy