Kurz jeszcze nie opadł po XXXIII edycji FKB, ale nie ma co zwlekać – trzeba napierać dalej! Jeśli czyta to ktoś zupełnie niewtajemniczony, to może zapoznać się z ideą Figurkowego Karnawału Blogowego o tutaj.

faaaididmale660

Poprzednia edycja poprowadzona przez Dziada z Lasu zmusiła nas wszystkich do srogiego kombinowania i wspięcia się na wyżyny naszych możliwości modelarskich. Proponuję zatem temat mocno odmienny, w którym każdy powinien znaleźć coś dla siebie. Ów temat to…

GWIAZDA FILMOWA

Dokładnie tak. Ja wiem że „celebryci” już byli, ale gwiazda filmowa to moi kochani zupełnie co innego! W powyższą kategorię wpisuje się praktycznie każda postać która ukazała się na wielkim lub małym ekranie. Zapodaję garścią przykładów:

  • Malujesz figurki z Władcy Pierścieni/Batmana? No to myk!
  • Malujesz czołgi z okresu II Wojny Światowej? Zapewne któryś z nich pojawił się na ekranie.
  • Masz w swojej kolekcji niepomalowaną figurkę wampira/wilkołaka/zombiaka czy innego Van Helsinga? Do dzieła.
  • Masz pomysł na jakąkolwiek konwersję na postać z ulubionego filmu? Zrób ją!
  • Malujesz space marinesów i nadal nie wyparłeś z pamięci animacji o ultramarines? Wiesz co z tym zrobić 😉
  • Malujesz Warzone i nadal nie wyparłeś z pamięci filmu „Kroniki Mutantów”? No to dużo gorzej, współczuję 😦

Wszystko jasne? W takim razie pędzle w dłoń! Od razu uprzedzam pytanie które może się pojawić: postaci z książek nie są gwiazdami filmowymi (chyba że doczekały się ekranizacji jak np. Władca Pierścieni). Fajnie by było, gdybyście do swoich wpisów dorzucali linki do filmików, w których pojawia się bohater waszego wpisu. Nie jest to wymóg tej edycji, ale z pewnością doda fajnego smaczku do wykonanej pracy.

3..2..1..START!

Reklamy