Mordheim Nurgle Warband #2 Felix Fliegen

Niewiele wiadomo o Felixie i jego życiu przed „błogosławieństwem” jakie otrzymał od swego patrona. Prawdopodobnie pracował jako sprzątacz oraz człowiek od brudnej roboty w jednym z zakładów dla obłąkanych w Mordheim. Lata spędzone w towarzystwie szaleńców, niezliczone godziny sprzątania wszelkiego rodzaju wydzielin i nieczystości bardzo mocno dały się Felixowi we znaki.

 

Pewnego dnia został przyłapany na wrzucaniu „podejrzanych nieczystości” do kotła z zupą dla pacjentów zakładu. Został czym prędzej ukarany dotkliwą chłostą oraz bezzwłocznie wyrzucony na bruk miasta potępionych.

Nieudolne oraz nad wyraz niesmaczne postępowanie rozbawiło Pana Rozkładu który to postanowił nagrodzić Felixa dość osobliwym błogosławieństwem.

Niedługo później, plugawy rzeźnik Wolfgang Wurstlieb wpadł na dość osobliwą postać zagrzebaną w stosie śmieci, w jednym z zaułków Mordheim. Dziwaczny odcień skóry, osobliwie zmutowana twarz oraz odrażający fetor wydzielany przez człowieka-muchę wywołał grymas uśmiechu na świńskim obliczu rzeźnika. Plugawa drużyna pomału zaczęła rosnąć w siłę…

Felix Fliegen to oczywiście kolejna konwersja do bandy zgniłków. Podstawą jest korpus imperialnego flagellanta zakutego w dyby (swoją drogą te ludki to kopalnia możliwości do konwersji oraz składowisko wspaniałych dodatków). Główka oraz skrzydła  to bitsy z oferty maxmini.eu. I tyle. Dwa dziwaczne dodatki i oto mamy prawdziwie nurglowego pokraka 😉

Bird.

Reklamy

3 komentarze Dodaj własny

 1. Marian Pecyna pisze:

  Genialna konwersja! Świetna kolorystyka. Nie mogę się doczekać reszty bandy 🙂

  Polubione przez 1 osoba

  1. Dzięki wielkie! 🙂 w następnym tygodniu kolejny zgniłek!

   Polubienie

 2. Anolecrab pisze:

  Ha ! Niesamowita historia i model do niej 🙂

  Polubione przez 1 osoba

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s